آبزیان, ماهی, وبلاگ

وضعیت بازار ماهی در آستانه شب عید و ویروس کرونا

ثبات بازار ماهی به دلیل شیوع کرونا

بازار ماهی – به گزارش رکنا، ارسلان قاسمی مدیرعامل اتحادیه تکثیر، پرورش و صادرات آبزیان درباره آخرین وضعیت عرضه ماهی شب عید اظهار کرد: با توجه به شرایط مساعد تولید، کمبودی در عرضه ماهی شب عید وجود ندارد. وی با اشاره به اینکه شیوع ویروس کرونا تاثیر منفی در بازار ماهی گذاشته است، افزود: علی رغم آنکه پیک مصرف ماهی در ایام‌ پایانی سال است، اما در شرایط فعلی مردم رغبتی برای خرید ندارند.

قاسمی ادامه داد: با وجود کاهش تقاضا برای خرید ماهی در پی شیوع ویروس کرونا انتظار می‌رود که مشکل بیماری هر چه سریع تر مرتفع شود. این مقام مسئول با اشاره به اینکه خبری از التهاب قیمت ماهی در بازار نیست، بیان کرد: در مواقعی که تقاضا برای خرید ماهی در بازار کاهش می‌یابد، نوسانات قیمت به صفر می‌رسد.

بازار ماهی

بیشتر بدانید:

برای این که بتوانید ماهی تازه را در این وضعیت کرونا راحت تر خریداری کنید می توانید از طریق لینک  خرید ماهی تازه اقدام کنید.

ثبات قیمت ماهی نسبت به ماه‌های قبل در بازار

وی با بیان اینکه قیمت ماهی نسبت به ماه‌های قبل تغییری نداشته است، اظهار کرد: این در حالی است که با رفع بیماری و ازدیاد تقاضا برای خرید، قیمت ماهی ناشی از سودجویی عوامل واسطه و دلال ممکن است صد درصد افزایش یابد، اما در شرایط فعلی نمی‌توان پیش‌بینی دقیقی راجع به نوسانات قیمت داشت. مدیرعامل اتحادیه تکثیر، پرورش و صادرات آبزیان در پایان مجموع تولید آبزی پروری و صید تا پایان سال را ۹۰۰ هزار تن اعلام‌کرد و گفت: این در حالی است که سازمان شیلات آمار تولید را بالای یک‌میلیون تن اعلام‌ می کند.

 

وضعیت بازار ماهی در آستانه عید

قاسمی گفت: با توجه به شرایط مساعد تولید کمبودی در عرضه ماهی شب عید وجود ندارد. گسترش‌نیوز: ارسلان قاسمی مدیرعامل اتحادیه تکثیر، پرورش و صادرات آبزیان درباره آخرین وضعیت عرضه ماهی شب عید اظهار کرد: با توجه به شرایط مساعد تولید، کمبودی در عرضه ماهی شب عید وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه شیوع ویروس کرونا تاثیر منفی در بازار ماهی گذاشته است، افزود: علی رغم آنکه پیک مصرف ماهی در ایام‌پایانی سال است، اما در شرایط فعلی مردم رغبتی برای خرید ندارند. قاسمی ادامه داد: با وجود کاهش تقاضا برای خرید ماهی در پی شیوع ویروس کرونا انتظار می‌رود که مشکل بیماری هر چه سریع تر مرتفع شود. این مقام مسئول با اشاره به اینکه خبری از التهاب قیمت ماهی در بازار نیست، بیان کرد: در مواقعی که تقاضا برای خرید ماهی در بازار کاهش می‌یابد، نوسانات قیمت به صفر می‌رسد.

ثبات قیمت ماهی نسبت به ماه‌های قبل در بازار

وی با بیان اینکه قیمت ماهی نسبت به ماه‌های قبل تغییری نداشته است، اظهار کرد: این در حالی است که با رفع بیماری و ازدیاد تقاضا برای خرید، قیمت ماهی ناشی از سودجویی عوامل واسطه و دلال ممکن است صد درصد افزایش یابد، اما در شرایط فعلی نمی‌توان پیش‌بینی دقیقی راجع به نوسانات قیمت داشت. مدیرعامل اتحادیه تکثیر، پرورش و صادرات آبزیان در پایان مجموع تولید آبزی پروری و صید تا پایان سال را ۹۰۰ هزار تن اعلام‌کرد و گفت: این در حالی است که سازمان شیلات آمار تولید را بالای یک‌میلیون تن اعلام‌می کند.

 

بیشتر بدانید: کاهش قیمت ماهی در زیر سایه کرونا – اخبار آبزیان

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *