آبزیان, ماهی

اخبار آبزیان / قطعه بندی مرغ و ماهی در مراکز فروش ممنوع شد

تکه شدن مرغ و ماهی برای مشتریان در فروشگاه‌های عرضه فرآورده های خام دامی ممنوع شد

گرگان- مدیر کل دامپزشکی استان گلستان گفت: در راستای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا، همه امور مربوط به قطعه بندی گوشت، مرغ و ماهی در مراکز عرضه فرآورده های خام دامی ممنوع است.

غلامرضا محرابی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارکرد: در راستای پیشگیری و مراقبت از ابتلا به ویروس کرونا، همه امور مربوط به قطعه بندی گوشت، مرغ و ماهی اعم از کبابی و تهیه شنیسل و غیره در مراکز عرضه فرآورده های خام دامی ممنوع بوده و این مراکز صرفا مجاز به عرضه فرآورده های مذکور به صورت بسته بندی هستند.

 

قطعه بندی مرغ و ماهی

 

وی همچنین افزود: به منظور جلوگیری از تردد مالکان و رانندگان خودروهای حمل فرآورده های خام دامی به ادارات دامپزشکی، مجوز حمل خودروی این افراد هم به صورت خودکار تا پایان اردیبهشت ماه ۹۹ تمدید شده است و دیگر نیازی به حضور در ادارات جهت تمدید مجوز نیست. محرابی گفت: در قصابی ها هم با توجه به عدم بسته بندی گوشت، گوشت صرفا در حضور مشتری با رعایت مسائل بهداشت فرعی عرضه خواهد شد.

پیشنهاد می شود در این روز ها از ماهی های بسته بندی شده و تازه که در مراکز فروش معتبر ارائه می شود استفاده نمایید.

کارخانه فیله شمال از جمله مراکزی است که با توجه به تهیه و دارا بودن به روز ترین دستگاه های بسته بندی و سورت ماهی و مرغ این کارگاه آمادگی خود را در خصوص تهیه و بسته بندی و شرینگ و در اختیار قراردادان ماهی و مرغ به تمام نقاط ایران و همچنین صادرات  اعلام می دارد لذا از تمام ارگان های دولتی و خصوص و تاجران محترم و صادر کنندگان عزیزدر خواست می گردد در صورت نیاز به ماهی و مرغ به صورت معمولی و فرآوری شده با کارخانه تماس حاصل نماید .
01344404093 – مدیرفروش : 09114552553

آمادگي جهت تهيه و قطعه بندي و فرآوري مرغ و ماهي به صورت كلي و جزيي به تمام نقاط ايران و جهان

اين كارخانه آمادگي كامل خود را جهت فرآوري و بسته بندي و قطعه بندي مرغ و ماهي و  انواع آبزیان وتوزيع آن در حجم هاي مختلف اعلام مي دارد لذا از تمامي فعالان بخش اقتصادي و صادركنندگان محترم در اين زمينه به كشورهاي خارج و تمامي مراكز اداري و بخش خصوصي و رستوران ها كه متقاضي مرغ و ماهي و یا گوشت به صورت كلي و جزيي و فرآوري شده و قطعه بندي شده هستند اعلام می داريم آمادگي كامل داريم كه در خواسته اي شما را به هر صورت كه سفارش دهيد آماده و در اختيار شما قراردهيم لذا درخواست هاي شما هم به صورت گرم و هم به صورت منجمد در بسته هايي كه سفارش دهيد آماده و تحويل خواهد شد .جهت دريافت اطلاعات بيشتر با شماره هاي زير تماس حاصل نماييد:

01344404093 – مدیر فروش: 09114552553

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *