وبلاگ

بسته بندی بوقلمون/ شهرستان خمین در صدر تولید گوشت بوقلمون

کشتار بوقلمون – خمين – ايرنا – رئيس شبكه دامپزشكي خمين گفت: يك هزار و 600 تن گوشت بوقلمون پارسال در اين شهرستان توليد و روانه بازار مصرف شد. علي اصغر حمزه لو روز يكشنبه در گفت و گو با ايرنا افزود: حدود 100 هزار قطعه بوقلمون در 2 دوره جوجه ريزي در واحدهاي پرواربندي اين شهرستان پرورش داده شد. وي اظهاركرد: خمين رتبه نخست توليد گوشت بوقلمون در استان مركزي را دارد و از 20 واحد پرورشي اين طيور در استان، هشت واحد آن در خمين فعاليت مي كنند. رئيس شبكه دامپزشكي خمين بيان كرد: سه واحد پرورش بوقلمون خمين پارسال نيمه فعال بود و يك دوره جوجه ريزي ر آن ها انجام شد كه در صورت استفاده از ظرفيت اين واحدها توليد گوشت بوقلمون در خمين به يك هزار و 800 تن مي رسد.

حمزه لو مدت هر دوره پرورش بوقلمون چهار ماه عنوان كرد و ادامه داد: نبود واحد كشتارگاهي و مراكز بسته بندي گوشت بوقلمون از حلقه هاي مفقوده زنجيره توليد و پرورش بوقلمون در خمين است. وي گفت: بوقلمون پرورشي اين شهرستان به واحدهاي كشتارگاهي در استان هاي تهران، اصفهان و قم ارسال مي شود و از اين استان ها با بسته بندي مناسب به مناطق مختلف عرضه مي شود درحاليكه مي توان با حمايت اصولي از سرمايه گذاران، اين امكان را در خمين فراهم كرد و ارزش افزوده آن نصيب منطقه شود. رئيس شبكه دامپزشكي خمين افزود: در واحدهاي پرورش بوقلمون خمين 40 فرصت شغلي مستقيم ايجاد شده است كه ظرفيت توسعه آن نيز وجود دارد.

کارخانه فیله شمال با مجهز ترین امکانات در زمینه قطعه بندی و بسته بندی گوشت، مرغ و ماهی فعالیت می کند (شماره ی تماس  01344404093) . پذیرش سفارشات مرغ، گوشت، ماهی و بوقلمون در تناز بالا به همراه بسته بندی به دلخواه شما. سفارشات صادراتی و داخلی. برای خرید تناژ و بسته بندی ماکیان تماس: 09114552553

 

 

کشتار بوقلمون – حمزه لو دربخش ديگري از سخنانش عنوان كرد: از پنج ميليون و 400 هزار قطعه جوجه ريزي در مرغداري هاي فعال خمين، 14 هزار و 600 تن گوشت سفيد مرغ توليد و با كشتار 2 ميليون قطعه در تنها كشتارگاه طيور اين شهرستان چهار هزار تن گوشت سفيد توليد و روانه بازار مصرف شد.
رئيس شبكه دامپزشكي خمين يادآور شد: اين شهرستان 125 واحد پرورش طيور دارد و از نظر توليد گوشت سفيد در جايگاه دوم و تخم مرغ در رتبه هفتم استان مركزي است. شهرستان 105 هزار نفري خمين واقع در جنوب استان مركزي، چهار هزار بهره بردار فعال در بخش دام، طيور و آبزيان دارد. شما می توانید برای خرید خاویار می توانید بر روی لینک آبی رنگ کلیک کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *